,, Codzienne Rytuały..,, 1/30 ‪#‎wyzwanieservaq‬ początki są trudne ale wykonalne

,, Codzienne Rytuały..,, 1/30 ‪#‎wyzwanieservaq‬ początki są trudne ale wykonalne

Cześć, witam Cię serdecznie, Grzegorz Jaszewski z tej strony z www.grzegorzjaszewski.eu, biorę udział w wyzwaniu Servaq, 30­to dniowym. Słuchaj dzisiaj video w ekstremalnych warunkach nagrywam, tak naprawdę chciałem Cię zachęcić do jednej rzeczy, która była pierwszym krokiem w Servaq dla mnie. Nie wiedziałem jak się za to zabrać, jak to rozpocząć, natomiast wystartowałem tak naprawdę dzięki książce takiej „Codzienne rytuały. Jak pracują wielkie umysły”. Jest to bardzo faja książka i właśnie chciałem Ci pokazać jak wielkie sławy, jak wielcy ludzie, określani jako wielcy w późniejszych czasach, pracują normalnie. I tutaj przytoczę Ci jedną z osób, którym jest Arthur Miller, żył on w 1915 roku, do 2005 roku. I taka sentencja mała: „Chciałbym mieć jakąś rutynę wpisaną”, powiedział Miller w wywiadzie z 99­teog roku. „Wstaję rano, idę do mojej pracowni i piszę, a potem drę to na kawałki. Pewnie to moja rutyna, ale od czasu do czasu coś wychodzi i tego się trzymam”. Też życzę Ci, żebyś trzymał się swoich wyzwań, żebyś szedł do przodu i żebyś oglądał to właśnie co dla Ciebie przygotowałem. W podziękowaniu za to że poświęciłeś chwilę na obejrzenie tego video, zapraszam Cię na www.grzegorzjaszewski.eu/inspiracje, do zobaczenia jutro, hej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 PRaBA

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *