,, Codzienne Rytuały..,, 1/30 ‪#‎wyzwanieservaq‬ początki są trudne ale wykonalne

,, Codzienne Rytuały..,, 1/30 ‪#‎wyzwanieservaq‬ początki są trudne ale wykonalne

Cześć,  witam  Cię  serdecznie,  Grzegorz  Jaszewski  z  tej  strony  z  www.grzegorzjaszewski.eu,  biorę  udział  w  wyzwaniu  Servaq,  30­to  dniowym.  Słuchaj  dzisiaj  video  w  ekstremalnych  warunkach  nagrywam,  tak  naprawdę  chciałem  Cię  zachęcić  do  jednej  rzeczy,  która  była  pierwszym  krokiem  w  Servaq  dla  mnie.  Nie  wiedziałem jak się za to zabrać, jak to rozpocząć, natomiast wystartowałem tak naprawdę  dzięki książce takiej „Codzienne rytuały. Jak pracują wielkie umysły”. Jest to bardzo faja  książka i właśnie chciałem Ci pokazać jak wielkie sławy, jak wielcy ludzie, określani jako  wielcy  w  późniejszych  czasach,  pracują  normalnie.  I  tutaj  przytoczę  Ci  jedną  z  osób,  którym jest Arthur Miller, żył on w 1915 roku, do 2005 roku. I taka sentencja mała: „Chciałbym mieć jakąś rutynę wpisaną”, powiedział Miller w wywiadzie z 99­teog roku.  „Wstaję rano, idę do mojej pracowni i piszę, a potem drę to na kawałki. Pewnie to moja  rutyna, ale od czasu do czasu coś wychodzi i tego się trzymam”. Też życzę Ci, żebyś trzymał się swoich wyzwań, żebyś szedł do przodu i żebyś oglądał to  właśnie co dla Ciebie przygotowałem. W podziękowaniu za to że poświęciłeś chwilę na  obejrzenie  tego  video,  zapraszam  Cię  na  www.grzegorzjaszewski.eu/inspiracje,  do  zobaczenia jutro, hej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 PRaBA

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *